Mihajlović ga doveo u Italiju i Torino iz Partizana, on mu danas razmontirao vezni red (VIDEO)

14:40

0

Saša Lukić najbolji igrač Torina u meču sa Bolonjom

lukic - Copyright Tanjug/AP

Bivši klub nije imao popusta za Sinišu Mihajlovića i Bolonju. Torino je na svom stadionu slavio pobedu rezultatom 2:1 (1:0), a među najbolje ocenjim igračima utakmice bio je srpski reprezentativac Saša Lukić.

Bivši vezni fudbaler Partizana, koga je Torino doveo upravo na insistiranje tadašnjeg trenera Siniše Mihajlovića, oduzeo je loptu na sredini terena u 24 minutu i u nastavku kacije sve je pripremio za vodeći gol u režiji Antonija Sanabrije.

Gosti su pri kraju utakmice uspeli da smanje prednost domaćih, jer je Vanja Milinković-Savić oborio Sansonea i skrivio penal iz koga je Orsolini pogodio za konačnih 2:1.

Posle utakmice, Hrvat na klupi Torina Ivan Jurić, rekao je da je prezadovoljan partijom Lukića.

- Bilo je sjajno. Protiv Svanberga i Sorijana odigrao je odličnu utakmicu, pronalazi svoju vrednost i može sve. Postaje važan vezista. Imao je godine patnje, mora da ostane "gladan" i da nastavi sa ovim nivoom partija.