Nespretnost Zvezdinog štopera: Topićev udarac ne bi završio u mreži bez pomoći rivala (VIDEO)

16:34

0

Vojvodina vodi posle prvih 45. minuta na Karađorđu

fk vojvodina2 - Copyright MN Press

Fudbaleri Vojvodine vode protiv Crvene zvezude sa 1:0 posle prvih 45 minuta derbija na nosadskom Karađorđu.

Prema svemu prikazanom - zasluženo, jer je pre vodećeg gola u 31. minutu centarfor Momčilo Mrkaić propustio dve sjajne prilike da iz neposredne blizine zatrese mrežu Milana Borjana.

Radost domaćima doneo je autogol Aleksandra Dragovića, koji je loše reagovao na šut Mirka Topića. Bio je to mlak i neprecizan pokušaj mladog reprezentativca Vojvodine, ali je iskusni defanzivac podmetnuo nogu i pomogao tako da lopta prevari Borjana.

Imala je i Zvezda odličnih prilika. Pre svega Kataji, koji je jednom iz blizine pogodio Kovačevića na gol liniji, da bi veoma sadržajno poluvreme zaključio mladi Stanić volej udarcem sa oko 25 metara, koji je završio na Simićevoj levoj stativi.