I sam Argentinac bio u šoku: Ovakav gol Mesi nikad nije postigao u karijeri (VIDEO)

11.10.2021

08:34

0

Autor: M. N.

Argentina pobedila Urugvaj sa 3:0

mesi - Copyright AP Photo/Gustavo Garello

Fudbaleri Argentine pobedili su Urugvaj sa 3:0 u derbi meču kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru, ali ovaj okršaj ostaće upamćen po golu Lionela Mesija.

Nema dileme da mu je ovo najčudniji pogodak u karijeri.

Iz bezazlenog napada u 38. minutu, jedan od najboljih igrača sveta je hteo sa nekih 30 metara da uposli saigrača u šesnaestercu gostujuće selekcije, ali lopta je nekako čudno odskočila, zbunila golmana Urugvaja i završila u mreži.

I sam Mesi je bio iznenađen, i nije mogao da veruje kakav je gol postigao.

Preostala dva pogotka Argentina je dala, prvo u 44. minutu preko Rodriga de Pola, a konačan rezultat je postigao Lautaro Martinez u 60. minutu.