Siniša preživeo: Bolonja sa tri komada razbila favorizovani Lacio

0

Autor: M. N.

Ekipa srpskog stručnjaka odigrala najbolju utakmicu od početka sezone

Copyright Profimedia

Siniša Mihajlović je preživeo na klupi Bolonje. Da su nekim slučajem izgubili od Lacija na svom stadionu, srpski stručnjak bi verovatno morao da kupi kofere, ovako je oduševio svoje navijače, jer su ubedljivo savladali klub iz Rima sa 3:0.

Slobodno se može reći da pobednik rešen u periodu od 14. do 17. minuta kada su domaćini postigli dva gola.

Konačan rezultat postavljen je u 68. minutu Aron Hiki je u punom trku prošao pored nekoliko igrača Lacija i odlično šutirao.

Sa druge strane, totalno su podbacili gosti iz prestonice Italije, igrali su ispod svih očekivanja, i ovim porazom prekinuli su seriju od pet mečeva bez poraza.

Sergej Milinković-Savić odigrao je za Lacio 58 minuta, zamenio ga je Toma Bašić. Adam Marušić odigrao je ceo meč.