Proleter napravio iznenađenje, Čukaričkom samo bod sa Radnikom: Zamalo da izbije tuča na Banovom brdu

0

Kompletirano 11. kolo Superlige

Copyright Foto: MN PRESS

Posle tri goleade u nedelju i jedne u subotu ponadali smo se da će i današnji završetak 11. kola Superlige proteći u istom ritmu.

Ipak, strelci su na današnje tri utakmice zakazali. Voždovac je sa novim trenerom podelio bodove sa ekipom Mladosti (1:1), a isti učinak imali su i fudbaleri Čukaričkog i Radnika.

Domaći su na Banovom brdu bili apsolutni favorit, ali to nisu uspeli da materijalizuju pa su osvojili samo jedan bod, ili je možda bolje reći izgubili planirana dva.

Poveli su gosti u 16. minutu preko Miloša Spasića, da bi gol vredan boda Čukarički postigao u 27. preko Asmira Kajevića. Meč je obeležio i veliki broj žutih kartona, a posebno je "ludo" bilo u 78. i 79. minuta kada je požutelo čak šest igrača, četiri domaća i dva gostujuća.

Neoprezan start Mitra Ergelaša uzburkao je strasti na terenu, stvorila se gužva i došlo je do guranja igrača, koje je sudija Marko Srećković raščistio deljenjem žutih kartona.

U Novom Sadu su fudbaleri domaćeg Proletera napravili iznenađenje i savladali favorizovani Napredak sa 1:0. Jedini gol postigao je Evandro u 83. minutu utakmice.

Kolubara - Radnički 2:3 (1:1)
TSC - Vojvodina 1:0 (1:0)

Novi Pazar - Crvena zvezda 0:4 (0:3)
Metalac - Radnički 4:1 (1:1)

Partizan - Spartak 5:0 (2:0)