Everton opako počeo sezonu, okrenuo Barnli za 6 minuta i sada je na deobi prvog mesta!

13.09.2021

21:06 >> 21:53

0

Opet deluju kao ozbiljan tim

Copyright Andros Taunzend, Tanjug/Martin Rickett/PA via AP

Everton je kod kuće pobedio Barnli i tako došao među četiri kluba koji trenutno dele prvo mesto tabele Premijer lige!

“Karamele” su uz Mančester junajted, Čelsi i Liverpul jedini neporaženi u Engleskoj i svi imaju po 10 bodova.

Večeras su pobedili Barnli 3:1.

Sve se desilo u drugom poluvremenu, za samo šest minuta. Prvo je prošlo sa mnogo šansi, ali bez golova.

To se sve promenilo u drugom poluvremenu. Ben Mi je u 54. minutu utišao Gudison park kada je doveo goste u vođstvo.

Njihova radost trajala je tačno sedam minuta. Majkl Kin je pokupio pas Androsa Tauzenda i doneo izjednačenje. Samo pet minuta kasnije došlo je do preokreta, kada je Tauzend bio strelac. Tek što je lopta krenula sa centra, Demarai Grej je postavio konačnih 3:1. Asistent kod dva poslednja gola bio je Abdulaj Dukure.

Barnli je pretposlednji na tabeli sa jednim bodom, koliko ima i Njukasl. Norič je poslednji, sa sva četiri poraza do sada.