23.02.2021

16:59

0

Mladi Srbin Miloš Kerkez priključen prvom timu rosonera

Kao grom iz vedra neba odjeknula je vest u poslednjim satima zimskog prelaznog roka – Milan kupio Srbina.

Mladi Miloš Kerkez stigao je na “San Siro” kao veliki zalog za budućnost iz mađarskog Đera, ali izgleda da će šansu u prvom timu dobiti pre nego što se bilo ko nadao.

Samo jedno poluvreme u omladinskom timu “rosonera” bilo je dovoljno talentovanom defanzivcu da zavredi poverenje struke milanskog velikana, koja je mladog levog beka priključila treninzima prvog tima, koji se priprema za četvrtak i revanš utakmicu šesnaestine finala Lige Evrope protiv Crvene zvezde.

Kerkez je debi u dresu omladinskog tima Milana upisao prošle nedelje u gradskom derbiju s vršnjacima Intera. Mladi Srbin ušao je u igru na startu drugog poluvremena, kada je, rezultatski sve bilo rešeno, s obzirom da su “neroazuri” u prvih 45 minuta tri puta zatresli mrežu rivala, što je bio i konačan rezultat meča – 3:0.