Reding ugrozio mesto u plej-ofu za plasman u Premijer ligu

18:43

0

Izabranici Veljka Paunovića bez pobede treći uzastopni meč

Copyright Profimedia

Delovalo je krajem februara i početkom marta da je Reding izašao iz krize i da sigurnim koracima ide ka overi mesta koje na kraju ligaškog dela sezone vodi u plej-of za plasman u Premijer ligu. Vezali su izabranici Veljka Paunovića tri pobede, ali su u naredna tri duela ostali bez slavlja. U subotu je Reding na svom stadionu igrao 1:1 Kvins Park Rendžersom.

Remi sa Notingemom, poraz od Birmingema i sada podela bodova u duelu sa KPR, dovele su Reding na šestu poziciju Čempionšipa (poslednje mesto koje vodi u plej-of) sa tri boda više od Bornmuta, koji ima meč manje.

Gosti su na “Madejski” stadionu došli do prednosti u samoj završnici prvog poluvremena golom Dikesa (45. minut), da bi Meite u 57. poravnao rezultat i, ispostavilo se na kraju, postavio konačan rezultat meča.