Milenkovićeva Fiorentina je prvi finalista! Pogledajte hajlajtse remija iz Belgije, samo na 24sedam u FULL HD (VIDEO)

08.05.2024

21:14

0

Pogodak Beltrana je bio zlata vredan

Copyright Tanjug/AP Photo/Omar Havana

Fudbaleri Fiorentine prvi su finalisti Lige konferencije, pošto u revanšu polufinala remizirali na gostovanju Brižu 1:1. U prvom meču u Firenci bilo je 3:2.

Domaćin je poveo golom Maksima De Kujpera u 20. minutu, a izjednačenje vredno finala doneo je Lukas Beltran u 85. minutu iz penala. Srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je ceo meč.

Sve najvažnije detalje iz meča u Belgiji pogledajte samo na 24sedam u FULL HD.

Fiorentina će u finalu igrati protiv pobednika drugog polufinala između Olimpijakosa i Aston Vile. Taj duel je na programu sutra. U prvom meču u Birmingemu bilo je 4:2 za grčki tim.