Ilić potvrdio! Vezista iz Španije potpisuje za Partizan
Šef struke "parnog valjka" takođe najavio duel sa Tobolom
Fudbalere Partizana očekuje utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Sutra će u Humskoj gostovati ekipa Tobola, a duel sa kazahstanskim klubom najavio je i Saša Ilić.
Međutim, tokom konferencije na stadionu u Humskoj potvrdio je dolazak Idrisua Babe.
- Ono što ja znam, skoro sve je završeno sa Babom. Pokušaćemo da završimo papirologiju, da on bude u konkurenciji za sastav već sutra. Ako ne bude, biće za sledeću utakmicu - kazao je Ilić, a zatim otkrio detalje o pregovorima sa Nikolom Čumićem i Igorom Miladinovićem.
- Znam da su pregovori sa Čumićem i Miladinovićem u toku, ali bolje pitajte sportskog direktora Raću Petrovića za to - dodao je Ilić, a nešto kasnije detaljnije pričao o pomenutoj trojici.
- Svaki trener na svetu, on hoće određene igrače koji će doneti ekstra kvalitet ekipi. To svaki trener očekuje. Ako pričamo o ovoj trojici igrača, sigurno će pojačati konkurenciju i doneti ekstra kvalitet koji Partizanu treba. Prvenstveno na polju iskustvo, Baba je igrač koji ima 30 godina, on sedam ili osam godina igra u Španiji. Bio je standardan, izlazi iz priprema, odigrao je za Almeriju. Mislim da možemo odmah da ga koristimo.
Sarađivao sam sa Miladinovićem, Čumića poznajem, donosio je kvalitet u Radničkom i Vojvodini, to ga je preporučilo Rusiji. On neće biti u otpimalnom stanju, ali treba da uklopimo u neku određenu ekipu i da nam ti igrači donesu kvalitet - zaključio je Ilić.
Haos u Brazilu: Nejmara prvo vređali, on im se posle rugao, na kraju su navijači opkolili njegov automobil (VIDEO)
Printscreen/X/@liberta___depre
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari