Samo na 24sedam! Pogledajte hajlajtse za kraj ligaškog dela Superlige u FULL HD! (VIDEO)

22:57

0

Radnički 1923 pobedio Voždovac, IMT slavio u Lučanima, a Spartak u Subotici bolji od Javora

Fudbaleri Radničkog slave gol na Voždovcu - Copyright MN Press

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su Voždovac u Beogradu rezultatom 2:1 u poslednjoj utakmici 30. kola Superlige.

Strelci za Kragujevčane bili su Vasilije Đurić u 11. i Milutin Vidosavljević u 71. minutu, dok je pogodak za domaćina postigao Vukašin Đurđević u 18. minutu.

Nešto ranije danas IMT je u Lučanima iznenadio Mladost i slavio rezultatom 2:1, dok je Spartak pogotkom Ognjena Midrinskog u sudijskoj nadoknadi savladao Javor.

Sve najzanimljivije detalje sa ova tri meča pogledajte u FULL HD rezoluciji samo na 24sedam.