Javor nastavio da "ljulja"! U FULL HD, samo na 24sedam, svi hajlajtsi, a jedini gol je delo Jamajčanina iz Serije A! (VIDEO)

17.03.2024

20:20

0

Ivanjičani su meč završili sa igračem manje

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Javora pobedili su u Pančevu ekipu Železničara rezultatom 1:0 u meču 26. kola Superlige Srbije. Ivanjičani, koje vodi Radovan Ćurčić tako su upisali drugu uzastopnu pobedu.

Jedini gol na utakmici postigao je Trivante Stjuart u 60. minutu. Gosti su meč završili sa fudbalerom manje, pošto je u 88. minutu isključen Radivoj Bosić.

Na 24sedam možete da pogledate najzanimljivije detalje, kao i jedini gol koji je delo Jamajčanin na pozajmici iz Salernitane.

Javor se trenutno nalazi na 12. mestu na tabeli sa 28 bodova, dok je Železničar pretposlednji, 15. sa 22 poena.

Fudbaleri Železničara će u narednom kolu gostovati IMT-u, dok će Javor u Ivanjici dočekati Crvenu zvezdu.

Podsetimo, nešto ranije Mladost i Partizan su odigrali nerešeno, dok je Crvena zvezda pobedila ubedljivo Radnički 1923.