Samo na 24sedam! Napredak – Javor, golovi i hajlajtsi! Pod Bagdalom viđen potez iz liga petice, pogledajte ga i vi u FULL HD!

04.04.2024

20:09

0

Kruševljani ubedljivi protiv gostiju iz Ivanjice, sve najzanimljivije detalje i tri pogotka pogledajte na našem portalu

Jovan Marinković postiže gol makazicama protiv Javora - Copyright Printscreen/Arena sport

Fudbaleri Napretka pobedili su kao domaćini Javor rezultatom 3:0 u meču 28. kola Superlige Srbije.

Meč igran na stadionu Mladost u Kruševcu rešen je golovima u drugom poluvremenu. Nebojša Bastajić bio je asistent Jovanu Marinkoviću koji je "makazicama" u 48. minutu pogodio za 1:0, a prednost "čarapana" duplirao je Andrija Majdevac golom u 68. minutu posle dodavanja Lazara Zličića.

Konačnih 3:0 delo je rezerviste Damira Sadikovića, a asistent je ponovo bio Zličić.

Sve golove, kao i najzanimljivije detalje sa meča pogledajte u hajlajtsima samo na 24sedam.