Vest Hem deklasirao Frajburg, Olimpik ide dalje uprkos porazu! Pogledajte u FULL HD na 24sedam! (VIDEO)

14.03.2024

21:06

0

Odigrani su revanši osmine finala Lige Evrope, sada se čeka žreb!

Copyright Tanjug/AP Photo/Alberto Saiz

Fudbaleri Olimpika iz Marseja plasirali su se u četvrtfinale Lige Evrope, iako u poraženi od ekipe Viljareala na gostovanju rezultatom 3:1 (2:0). Prvi meč kod kuće dobila je francuska ekipa rezultatom 4:0.

Golove za španski tim su postigli Etijen Kapu u 32. minutu, Aleksander Sorlot u 54. minutu i Herson Moskuera u 86. minutu. Jedini gol za Olimpik postigao je Žonatan Klaus u 94. minutu.

Pogledajte i najvažnije detalje iz ove utakmice, samo na našem portalu u HD formatu.

Fudbaleri Benfike su takođe obezbedili plasman u četvrtfinale, pošto su na gostovanju pobedili ekipu škotskog Rendžersa sa 1:0 (0:0). Prvu utakmicu je isto dobila ekipa Benfike na svom stadionu rezultatom 3:2. Jedini gol je dao Rafa Silva u 66. minutu.

Pogledajte i hajlajtse i iz ove utakmice.

Plasman u četvrtfinale Lige Evrope obezbedili su i ekipa Milana, koja je pobedila Slaviju u Pragu rezultatom 3:1 i ekipa Vest Hema koja je kod kuće pobedila Frajburg sa 5:0.

Ovo su najvažniji detalji meča iz Češke.

Kao i iz Londona, gde su "čekićari" deklasirali goste iz Nemačke.