Isto kao Zvezda: Šerif upisao identičnu pobedu i to protiv fenjeraša

19:21

0

Moldavci stižu u Beograd

Copyright Printscrren/YouTube/FC Sheriff Tiraspol

Šerif je pobedio u utakmici 4. kola moldavskog fudbalskog šampionata. Uoči dolaska u Beograd na prvu utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona bilo je 3:1 za ekipu iz Tiraspolja.

Vodeći gol u duelu sa fenjerašem Florestijem dao je Momo Jansane u 17. minutu. Izjednačio je Andrej Kobet u 34. minutu i to je bio kraj prvog poluvremena. U 59. minutu, Stjepan Radeljić je doneo novu prednost, a konačan rezultat je postavio Lovro Bizjak. Igrao se treći minut sudijske nadoknade.

Матч окончен, победа за нами!ФК "Флорешть" 1 : 3 ФК "Шериф"#fcsheriff #fc_sheriff #fcnews

Posted by FC Sheriff on Субота, 31. јул 2021.

Šerif je na petom mestu sa tri boda iz dva meča, dok Floresti iz četiri utakmice nema nijedan bod.

Meč trećeg kola, na stadionu “Rajko Mitić” planiran je za utorak u 20:30. Za ponedeljak je zakazan žreb, pa će se znati i ime mogućeg protivnika u plej-ofu.

Istim rezultatom, slavila je i Zvezda protiv Spartaka.