Ekskluzivno na 24sedam! Inter - Juventus, gol i hajlajtsi derbija Italije! Staroj dami se ovo desilo prvi put posle 74 godine! (VIDEO)

04.02.2024

22:56

0

Neroazuri slavili minimalnu pobedu i napravili ogroman korak na povratku na nacionalni tron

Slavlje fudbalera Intera posle autogola Gatija - Copyright Profimedia

Inter je u nedelju uveče u Milanu napravio ogroman korak ka povratku na nacionalni tron. U derbiju Italje Juventus je savladan minimalnim rezultatom, za beg na četiri boda više uz utakmicu manje „neroazura“ – 1:0.

Trenutak odluke u prestonici mode odigrao se u 37. minutu, kada je Federiko Gati nespretno poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata, a zanimljivo je da se tek treći put u istoriji okršaja Juventusa i Intera dogodilo da „bjankoneri“ postignu autogol u prvom poluvremenu, pošto se to prethodno desilo Albertu Bertučeliju 26. marta 1950. i Aldu Volonu 18. januara davne 1931. godine.

Gol odluke, kao i sve najzanimljivije detalje sa meča u Milanu pogledajte ekskluzivno u hajlajtsima na portalu 24sedam.