Partizanu poništavani golovi, ali je ipak pobedio! Zaigrao je i novajlija Goh (FOTO/VIDEO)

15:54

0

Sada ekipa Igora Duljaja ima učinak tri od tri

Copyright FK Partizan

Fudbaleri Partizana odigrali su još jednu utakmicu na pripremama na Kipru i pobedili. Ekipa Igora Duljaja je pobedila Botev iz Vratse, a jedini gol dao je Mateus Saldanja u 23. minutu.

Takođe treba reći da je razlika mogla da bude ubedljivija. Pre pogotka Saldanje sudija je dva puta poništavao golove, jednom Nemanje Trifunovića, a nekoliko minuta kasnije i kasnijem strelcu.

Šef struke "parnog valjka" je u dva poluvremena izvodio različite sastave, a prve minute je upisao i novajlija, Goh. Reprezentativac Južne Koreje je zaigrao u drugom poluvremenu. Tako su u prvih 45 minuta igrali: Jovanović, Marković, De Medina, Antić, Stojković, Ovusu, Natho, Zahid, Trifunović, Kalulu i Saldanja.

U nastavku su šansu dobili: Stjepanović, Kastiljo, Filipović, Šćekić, Jevremović, Goh, Saničanin, Šehović, Baždar i Dušan Jovanović.

Pogledajte i jedini gol.

Ovo je bio treći pripremni meč Partizana na Kipru. Crno-beli su u prvoj utakmici na Kipru 20. januara pobedili Mladost iz Lučana 4:0, a četiri dana kasnije i kiparskog drugoligaša Aja Napu, takođe s 4:0.

Prolećni deo sezone u Superligi Srbije startuje 10. februara, a Partizan će u 20. kolu gostovati Javoru u Ivanjici.

Crno-beli su prvi deo sezone u Superligi završili na prvom mestu na tabeli sa 47 bodova.