Luka Jović kralj Milana: Dva gola Srbina za 45 minuta! (VIDEO)

02.01.2024

22:19

0

Srpski fudbaler se nalazi u odličnoj formi i postigao je već pet pogotka za manje od mesec dana

Luka Jović - Copyright Tanjug/AP Photo/Luca Bruno

Luka Jović nastavlja sa odličnim partijama u dresu Milana. Srpski napadač je u prvom poluvremenu postigao dva gola, u meču protiv Kaljarija u osmini finala Kupa Italije.

Na kraju, na "San Siru" je bilo 4:1, a u drugom poluvremenu golove za ekipu Stefana Piolija dali su i Čaka Traore i Rafael Leao. Milan sada u četvrtfinalu čeka boljeg iz okršaja Atalante i Sasuola.

Prvi gol Jović je dao u 29. minutu kada je iskoristio odličnu loptu koju je dobio od Tea Ernadeza koji je poslao sa leve strane. U petercu gostiju odlično se snašao Srbin i rutinski savladao golmana Kaljarija i zemljaka, Borisa Radunovića.

Tri minuta pre kraja prvog poluvremena, Luka je ponovo na asistenciju Ernandeza i drugi put savladao čuvara mreže gostujuće ekipe.

Za Milan je sve vreme igrao i Jan Karlo Simić.

Inače, ovo je srpskom reprezentativcu peti pogodak u nepunih mesec dana.

Izvor: M. N.