Ekskluzivno na 24sedam! Golovi i hajlajtsi iz Premijer lige, londonski derbi Vest Hemu, Everton beži iz zone ispadanja! (VIDEO)

23:25

0

Odigrane dve utakmice 15. kola Premijer lige

Copyright Tanjug/AP Photo/Kin Cheung

Iako je Totenhem vodio do 52. minuta na kraju je izgubio i to od velikog gradskog rivala, Vest Hema. U utakmici 15. kola Premijer lige bilo je 2:1 za "čekićare" Dejvida Mojesa.

Već u 11. minutu Kristijan Romero je doveo "pevce" u vođstvo, ali je u 52. izjednačio Džerod Bouen. Konačan rezultat je postavio Džejms Vard-Praus u 74.

Pogledajte sve detalje iz utakmice sa novog "Vajt Hart Lejna".

U drugom meču dana, Everton je kao domaćin pobedio Njukasl i to sa 3:0. Tako su "karamele" pobegle iz zone ispadanja.

Do pobede su došli od 79. do šestog minuta sudijske nadoknade. Strelci su bili Dvajt Meknil, Abdulaje Dukure i Beto.