03.12.2023

19:14

0

Pre nekoliko dana ekipa Žarka Lazetića izgubila od Vest Hema

Fudbaleri TSC-a pobedili su u Bačkoj Topoli ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 1:0 u meču 17. kola Superlige Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Ifet Đakovac u 76. minutu, pa je srpski vicešampion zadržao priključak za vodećim timovima, Partizanom i Crvenom zvezdom koji su se takođe radovali u ovoj rundi.

Ovim duelom je i zatvoreno ovo kolo srpskog šampionata, a u narednim danima slede i mečevi nacionalnog kupa.

TSC je treći na tabeli Superlige Srbije sa 32 boda, dok je Radnički na pretposlednjem, 15. mestu sa samo 13 bodova. Ekipa iz Niša je meč završila sa fudbalerom manje, pošto je u petom minutu nadoknade vremena isključen Vanja Ilić.

TSC će u narednom kolu SLS gostovati kragujevačkom Radničkom, dok će niški Radnički na svom terenu dočekati Partizan.

Podsetimo, ekipa Žarka Lazetića je pre nekoliko dana poražena od Vest Hema.