Evo šta je sve Crvena zvezda dobila remijem protiv Švajcaraca u elitnom takmičenju!

04.10.2023

23:30

1

Autor: N.P.

Lepo su zaradili crveno-beli ovim remijem

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno protiv švajcarskog Jang Bojsa u okviru drugog kola grupne faze Lige šampiona (2:2) n domaćem terenu.

Imali su crveno-beli minimalnu prednost od 1:0 na poluvremenu, ali je rani gol gostiju na otvaranju drugog dela igre uzdrmao ekipu Baraka Bahara.

Zvezda je pala u igri, a to su Švajarci uspeli da iskoriste, pa su za samo 15 minuta igre u drugom poluvremenu uspeli da preokrenu rezultat, a pogotke su postigli Ugrinić i Iten.

Od tog trenutka, crveno-beli krenuli su na sve ili ništa, a nošeni hukom sa tribina uspeli su spektakularnim pogotkom Osmana Bukarija da izjednače dva minuta pred kraj meča.

Crveno-beli su ovim remijem inkasirali 900.000 evra na svoj konto, a osvojeni bod će doprineti i koeficijentu.

Ovim nerešenim rezultatom Crvena zvezda je donela 1000 bodova za klupski koeficijent, kao i 200 za nacionalni.