Kakva bruka Maura Ikardija, kakav promašaj! E sad smo valjda sve videli! (VIDEO)

Autor: G. F.

Kako Argentinac nije postigao gol iz takve situacije, nikome nije jasno

Promašaj godine Maura Ikardija - Copyright Printscreen/Twitter

Gledamo i ne verujemo, pa gledamo ponovo. I dalje ne verujemo, nema veze koliko puta gledamo!

Čuveni Mauro Ikardi, čovek koji je u Galatasaraj stigao kao jedan od vanserijskih napadača u Evropi, obrukao se kao nikada do sada! Baš obrukao.

Ovo što je Ikardi promašio, dugo će biti predmet "prozivki" od strane njegovih kolega, a ne sumnjamo da će se isto tako dugo vrteti po internetu.

Igrao se 35. minut utakmice sa Istanbulsporom kada je Ikardi izborio penal za svoj tim. Iako se očekivalo da on preuzme odgovornost, to se nije desilo.

Loptu je na belu tačku postavio Muhamed Akturtoglu, zaleteo se, golman Davi Jensen se bacio u svoju levu stranu, a turski reprezentativac šmekerski samo ćušnu loptu i ostavio Ikardija samog pred praznim golom!

Očigledno dogovorenu akciju Mauro je razumeo, bio najbrži, nesmetano šutirao u prazan gol! I - promašio! Prazan gol. Nigde nikoga ispred njega. On na 10 metara. I ništa.

Zaista neverovatan promašaj. Ali i, za utehu Ikardiju, činjenica da je njegov tim pobedio sa 1:0 u gostima, ali i to da je upravo on bio strelac pobedničkog gola u 42. minutu.