Koincidencija: Šta je zajedničko Zvezdi, TSC-u i Čukaričkom u Evropi!

09:38

0

Naši klubovi nisu se baš proslavili u prvim utakmicama na evrosceni

Stanić Bukari Ivanović - Copyright Tanjug/AP Photo/Kin Cheung MN press

Srpski klubovi nisu dobro počeli u evropskim takmičenjima. Crvena zvezda, TSC i Čukarički su izgubili, a zajedničko svim trima ekipama je jedno - poražene su identičnim rezultatom, i to sa 3:1.

A da bude još zanimljivije, crveno-beli, klub iz Bačke Topole, kao i ekipa sa Banovog brda imali su prednost u nekom trenutku, ali na kraju meča pognute glave su napustili teren.

Zvezda je vodila sa 1:0 protiv Mančester sitija golom Bukarija, čak je na poluvreme otišla sa golom prednosti, ali pad je usledilo u nastavku utakmice i na kraju je poražena sa 3:1.

I TSC je pružio jak otpor Vest Hemu u Londonu, poveo je preko Stanića u 48. minutu, ali "čekićari" preokreću rezultat, i za nešto više od 30 minuta daju tri gola.

Isti slučaj je bio i sa Čukaričkim, "brđani" su imali prednost od 1:0, pogotkom Ivanovića, ali u poslednjim minutama prvog poluvremena Ferencvaroš postiže dva gola.

Pobedu su overili trećim golom u drugom poluvremenu.

Izvor: M. N.