Zvezdini klinci osetili svu moć vršnjaka iz Sitija: Tim se dobro držao skoro celo prvo poluvreme, onda je usledio potop

19.09.2023

18:02

0

Autor: P.K.

Mladi "građani" su prosto prejaki, ali pokazali su crveno-beli da će se boriti

Bubanj u duelu sa Alejnom - Copyright Profimedia

U pripremi večerašnjeg spektakla, omladinski tim Crvene zvezde odlično se držao protiv vršnjaka iz Mančester sitija skoro celo prvo poluvreme, ali se posle primljenog gola raspao i na kraju pretrpeo ubedljiv poraz – 5:2.

Iako su otišli sa svojim najboljim igračima, uz dodatke iz prvog tima i mladim igračima iz Grafičara, tim predvođen Nenadom Milijašom nije imao uspeha, uprkos golovima Mijatovića i Bubnja.

Dobro je Zvezda izgledala u početnom periodu, ali čim je Emilio Lorens dao prvi gol na meču, kao da su momci u crveno-belom prestali da igraju. Posle prvog, usledio je i drugi, a već posle 10 minuta igre u drugom poluvremenu bilo je 4:0.

Golman Zvezde Stefan Marinković bio je na visini zadatka, pa je rezultat mogao da bude ubedljiviji.

Igrači Sitija do 19 godina ne samo da imaju kvalitet na svojoj strani, već su i fizički jači i veći i prosto su bolje igrali.

No, ako je za utehu, ovaj tim Zvezde će uz dodatni rad i te kako imati čemu da se nada protiv omladinaca Jang bojsa i Lajpciga.