Goleada i triler u Subotici: Napredak se vratio iz minusa, ali je Tufegdžić doneo pobedu u nadoknadi, sa bele tačke

17:59 >> 18:50

0

Bilo je i VAR intervencija

Copyright Lazar Tufegdžić, MN Press

Lazar Tufegdžić je doneo pobedu Spartaku u utakmici 6. kola Superlige Srbije. U četvrtom minutu sudijske nadoknade pogodio je sa bele tačke, za konačnih 3:2 protiv Napretka.

Na poluvremenu utakmice u Subotici bilo je 2:0 za domaćina zahvaljujući 18-godišnjem napadaču Srđana Hrstića.

Zatim su Kruševljani izjednačili pogocima Stefana Jovanovića i Saše Marjanovića, ali je onda presudio Tufegdžić. Pre toga, Nikola Furtula je iznudio penal za subotički tim. Tačnije, potpuno nepotrebno ga je oborio golman Nikola Vasiljević.

Duel na Gradskom stadionu u Subotici obeležile su i česte konsultacije sa VAR sobom. Tako je provera da li je gol Marjanovića bio iz ofsajda trajala nekoliko minuta.