Ekskluzivno na 24sedam: Javor - Radnički, Vojvodina - Radnički 1923, hajlajtsi i golovi iz Ivanjice i sa "Karađorđa" (VIDEO)

23:35

0

Novosađani preokrenuli, Gigić rešio meč sa Nišlijama

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Utakmicama u Ivanjici i Novom Sadu kompletiran je današnji program 6. kola Superlige. U oba meča slavili su domaćini, Javor je pobedio niški Radnički sa 1:0, a Vojvodina Radnički 1923 sa 2:1.

Jedini gol za ekipu koju vodi bivši selektor Srbije Radovan Ćurčić dao je Petar Gigić. Taj pogodak, kao i najzanimljivije detalje pogledajte u sledećem klipu.

Na "Karađorđu" u Novom Sadu, poveli su Kragujevčani pogotkom Milutina Vidosavljevića u 7. minutu.

Ipak, u drugom poluvremenu, usledio je preokret, a golove su dali Filip Malbašić i Džonatan Bolingi sa bele tačke. Tako je Radnički i dalje bez bodova, dok je Vojvodina upisala drugu pobedu u sezoni.