Partizan bolji od Mladost GAT: Severina dominirao - odličan debi!

20.07.2023

20:58

0

Crno-beli slavili sa 3:1, a najzslužniji za trijumf je nova akvizicija Igora Duljaja

FK Partizan - Copyright Foto/Partizan/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana ostvarili su pobedu u novoj pripremnoj utakmici, gde su bili bolji od Mladost GAT-a sa 3:1 u prijateljskom meču.

Inače, taj okrša je bio zatvorenog tipa, a odigran je na terenu Telepotika.

Crno-beli su već u prvom poluvremenu postavili i konačan rezultat, gde je odličnu partiju imao Ksander Severina, pridošlica iz Holandije koja je postigla dva gola u prvih pola sata igre, dok je u drugom poluvremenu odmarao.

Pored njega, strelac je bio i Kristijan Belić, dok je jedini pogodak za Mladost GAT postigao Kokanović u 24. minutu susreta.

Partizan je u ovu utakmicu ušao u veoma jakom sastavu, a dok je tim igrao, ostali su trenirali pored.

Crno-beli su nastupili u formaciji 4-2-3-1, a sastav su činili: Popović - Filipović, Ilić, Marković, Antić - Šćekić, Belić - Severina, Natho, Trifunović - Pavlović

Izvor: M. N.