Ništa bez Srbina: Matić spasao Romu blamaže! (VIDEO)

21:41

0

Srpski reprezentativac doneo Vučici izjednačujući pogodak protiv Salernitane

Nemanja Matić - Copyright Tanjug/Fabrizio Corradetti/LaPresse via AP

Fudbaleri Rome jedve su iščupali bod protiv Salernitane, igrajući samo 2:2 na Olimpiku u 36. kolu Serijew i tako su sve dalje od plasmana u Ligu šampiona.

A, obraz Vučici spasao je srpski fudbaler Nemanja Matić, koji je 82. minutu postigao izjednačujući pogodak.

Domaćini su izveli korner, u velikoj gužvi se najbolje snašao Matić, koji je loptu zahvatio desnom nogom i savladao golmana tima sa juga Italije i tako zadržao neke šanse Romi za plasman u Ligu šampiona sledeće sezone.

Što se tiče same utakmice, Salernitana je povela u 12. minutu preko Kandreve, izabranici Žozea Murinje do kraja prvog poluvremena stižu do izjednačenja, ali pogodak Ibanjeza je poništen zbog pogotka.

Kako je krenulo drugo poluvreme, tako je Stefan El Šaravi pogodio za 1:1, ali je sreća trajala tek sedam minuta, jer je Dija postigao gol za 2:1 Salernitane.

Izvor: M. N.