Cirkus u Francuskoj, golim zadnjicama ometali protivnika! Sve u režiji navijača fenjeraša! (FOTO)

16.04.2023

19:37

0

Na kraju je njihov tim izgubio sa 2:1 i ispašće iz lige

Navijači Anžea - Copyright Profimedia

Fudbaleri Anžea su poslednji na tabeli u francuskoj Ligi 1. Ispred njih, koji imaju 14 bodova je Ajačo sa 21. U današnjem meču još jednom na "putu" ka Ligi 2 gostovali su Klermonu, ali su izgubili sa 2:1.

Poveli su u 28. minutu, golom Adrijena Unua, ali su onda usledila dva penala za domaćina. U 33. minutu je pogodio Grežon Kjei, a onda šest minuta kasnije i Muhamed Šam.

U drugom slučaju, navijači gostiju su pokušali da odvrate pažnju Šamu, pokazujući mu gole zadnjice. Ipak, 22-godišnji vezista iz Austrije se nije dao dekoncentisati. I pogodio je.

Do kraja, domaćin je ostao bez dva igrača zbog crvenih kartona, u sudijskim nadoknadama u prvom i drugom poluvremenu.

Ali to gosti nisu iskoristili već su poraženi otišli kući.