Zvezda silna na skraćenom gostovanju u Modriči! Nevreme pokvarilo goleadu šampiona!

25.03.2023

20:07

0

Crveno-beli bili izuzetno ubedljivi na prijateljskoj utakmici u Republici Srpskoj

Fudbaleri Zvezde slave jedan od golova u Modriči - Copyright Promo/FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas na gostovanju Modriču 6:0 (2:0) u prijateljskom meču u Republici Srpskoj.

Zbog veoma lošeg vremena i jake kiše igrala su se dva poluvremena po 40 minuta, a najraspoloženiji u timu Miloša Milojevića bili su dvostruki strelci Nikola Mituljikić i Jegor Prucev, dok su po jednom pogađali Lazar Nikolić i Slavoljub Srnić.

Uoči meča delegacija Zvezde položila je venac na grob Milana Jelića, nekadašnjeg predsednika FS Srpske, po kome nosi ime stadion u Modriči.

Izvor: Tanjug