Stankovićeva Sampdorija posle drame u Empoliju zakoračila u Seriju B – poništen gol u nadoknadi za 13. poraz u sezoni! (VIDEO)

16.01.2023

22:36

0

Đenovljani su bili baš besni, Đuričić dobio i žuti karton

Dejan Stanković - Copyright Profimedia

(Ne)moguća misija je pred Dejanom Stankovićem u nastavku sezone. Njegova Sampdorija je u poslednjem meču 18. kola Serija A doživela 13 poraz u sezoni i jednom nogom već zakoračila u drugi rang italijanskog fudbala.

Đenovljani su u ponedeljak doživeli minimalan neuspeh na gostovanju protiv Empolija – 1:0. Ipak, neće biti u Sampdoriji nimalo zadovoljni posle večerašnjeg duela, jer im je u sedmom minutu nadoknade vremena poništen izjednačujući gol, zbog toga što je Manolo Gabijadini igrao rukom pre nego što je Omar Koli zatresao mrežu.

Celu utakmicu za goste iz Đenove odigrao je srpski fudbaler Filip Đuričić, koji je dobio žuti karton zbog protesta na kraju utakmice posle poništenog pogotka njegovog tima.