Juventus i dalje melje - osma u nizu, bez primljenog gola! Filip od početka, Dušan i dalje na poštedi

07.01.2023

23:44

0

Stara dama kao nekad, nezadrživo hita ka vrhu

Danilo - Copyright Tanjug/Marco Alpozzi/LaPresse via AP

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Udinezea rezultatom 1:0 u 17. kolu Serije A, i dalje bez povređenog Dušana Vlahovića.

Jedini gol na utakmici postigao je kapiten Juventusa Danilo u 86. minutu na asistenciju Federika Kjeze.

Ovo je bio osmi uzastopni trijumf torinskog kluba u Seriji A i to bez primljenog gola.

Srpski reprezentativac Filip Kostić bio je u startnoj postavi Juventusa, a zamenjen je u 80. minutu. Drugi srpski reprezentativac Dušan Vlahović nije igrao za torinski klub zbog povrede.

Potencijalni srpski reprezentativac Lazar Samardžić igrao je za Udineze od 70. minuta.

Juventus je trenutno drugi na tabeli Serije A sa 37 bodova, dok je Udineze osmi sa 25.

Torinski klub će u narednom kolu gostovati Napoliju, dok će Udineze dočekati Bolonju.

Fiorentina je ranije pobedila Sasuolo 2:1.

Izvor: Tanjug