Ludnica u Saudijskoj Arabiji: Princ odlučio - sreda neradan dan!

17:46

0

Posle istorijskog trijumfa Mohamed Bin Salaman doneo važnu odluku za celu naciju

slavlje navijača - Copyright Tanjug/AP

Princ Mohamed Bin Salman posle najveće pobede Saudijske Arabije u istoriji nad Argentinom sa 2:1 na Mundijalu odlučio je da sreda bude neradan dan za sve u toj zemlji.

To znači da ni državne ni privatne firme neće raditi sutra kako bi na što bolji način proslavili veliku pobedu njihove selekcije.

Posle poslednjeg sudijskog zvižduka, krenulo je slavlje u svim gradovima u Saudijskoj Arabiji, a posebno je bilo u glavnom gradu Rijadu gde su najvijači ceo dan u transu i ulice su pune navijača.

Podsetimo, najveće senazcija ostvarena je danas kada je Saudijska Arbija pobedila sa 2:1, iako su posle prvog poluvremena imali minus od jednog gola.

Odmah na početku drugog, selekcija sa Bliskog istoka je u nekoliko minuta prekrenula rezultat.