19:24

0

Tim sa stadiona „Luiđi Feraris“ u sve težoj situaciji

Dejan Stanković - Copyright Profimedia/Tano Pecoraro/LaPresse

Bivši šampion Italije Sampdorija je u sve težoj situaciji. U 15. kolu Serije A bodove iz Đenove odneo je Leće pobedom 2:0 (1:0).

Tim koji vodi Dejan Stanković i nakon osam utakmica kod kuće nije se radovao pobedi.Zbog isključenja u minulom kolu na klupi nije bilo srpskog stručnjaka, a njegov tim je odigrao meč gotovo bez stvorene šanse.

Na bledu igru u prvom minutu nadoknade poluvremena nadopvezala se greška veziste Gonzala Viljara. Dodao je loptu napadaču gostiju Lorencu Kolombu koji je izašao pored golmana domaćih i zatresao mrežu - 0:1.

Bezidejna igra Samdorije nastavila se i u drugom delu. U finišu, krenula je kontra gostiju po levoj strani, Kolombo je atraktivno petom proigrao Bandu, igrač Zambije utrčao je u kazneni prostor i udarcem iskosa pogodio za konačnih 2:0.