Piksi se samo smeška! Posle Lukića pogodio i Milenković, "stradala" Stankovićeva Sampdorija

18:08

0

Jović zamenjen u poluvremenu, dok je Terzić bio na klupi za rezerve

Nikola Milenković - Copyright Tanjug/Tano Pecoraro/LaPresse via AP

Fudbaleri Fiorentine pobedili su u Ðenovi ekipu Sampdorije sa 2:0 u meču 13. kola italijanske Serije A. Golove za tim iz Firence postigli su Ðakomo Bonaventura u 4. i srpski reprezentativac Nikola Milenković u 58. minutu.

Milenković je odigrao svih 90 minuta za Fiorentinu, dok je Luka Jović zamenjen u poluvremenu. Aleksa Terzić bio je na klupi za rezerve

Sampdoriju je sa klupe predvodio srpski trener Dejan Stanković, dok je Filip Ðuričić odigrao ceo meč za domaći tim.

Fiorentina je trenutno 11. na tabeli sa 16 bodova, dok je Sampdorija pretposlednja sa samo šest.

Fiorentina će u narednom kolu na svom terenu dočekati Salernitanu, dok će Sampdorija gostovati ekipi Torina.

Bolonja je pobedila Torino 2:1, dok je Monca bila bolja od Verone 2:0.

Podsetimo, danas je strelac bio i Saša Lukić, pa pogoci mogu da raduju selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija. Podsetimo, 24. novembra, naš nacionalni tim će igrati prvu utakmicu na Mundijalu u Kataru, protiv Brazila.