Ne pomaže ni Tadićev gol! Ajaks je u problemu, ali je kapiten Srbije proradio u pravi čas! (VIDEO)

09.11.2022

21:43

0

Pogodak našeg asa u stilu majstora borilačkih veština

Dušan Tadić - Copyright Profimedia

Upali su fudbaleri Ajaksa u malo žešću krizu poslednje vreme, a sa posrtanjem u šampionatu nastavili su i u duelu sa Viteseom (2:2).

Sve je krenulo odlično po "kopljanike", a gol Dušana Tadića posebno je obradovao sve navijače Srbije, jer ne postoji bolje vreme da se tresu mreže rivala nego pred sam početak Svetskog prvenstva.

Igrao se 6. minut kada je kapiten Ajaksa i Srbije bukvalno u stilu majstora borilačkih veština pre golmana rivala stigao do lopte i smestio je iza njegovih leđa.

Nije radost domaćih potrajala pošto je već u 25. minutu Milion Manhof izjednačio rezultat. A potpuni šok usledio je u 74. minutu kada je isti igrač doveo Ajaks na ivicu novog poraza!

Potpunu bruku sprečio je Lorenco Luka koji je 11 minuta pre kraja pogodio za konačnih 2:2 i koliko-toliko spas još jedne loše večeri.