Vojvodina preživela u Kupu, favoriti idu u četvrtfinale!

21:11

0

Ekipa iz Novog Sada tek u poslednjih 5 minuta slomila Mladost GAT

Fudbaleri Vojvodine - Copyright MN Press

Više uzbuđenja nego što se očekivalo donele su utakmice osmine finala Kupa Srbije.

Kada svoje odložene mečeve budu odigrali Metalac i Čukarički, Spartak i Napredak, odnosno Radnički (Sremska Mitrovica) i Crvena zvezda znaćemo osam najboljih u ovom takmičenju.

Do tada znamo prvih pet četvrtfinalista, a može se reći da su favoriti opravdali svoje uloge i prošli dalje. Neko lakše, neko teže, a Vojvodina najteže.

Novosadski crveno-beli su na svom stadionu gubili od Mladosti GAT sve do 86. minuta, ali su zahvaljujući golovima Simića i Nikolića u 90. minutu ipak sprečili iznenađenje.

Radnik je u gostima savladao Radnički sa Novog Beograda sa 2:1, a istim rezultatom slavio je i Novi Pazar na svom terenu protiv Kolubare. TSC je uz dva gola Mirčevskog savladao Železničar, dok je Radnički u Nišu savladao IMT sa 3:0.