Kapa dole majstori: Lozničani u Ligi šampiona

22:44

1

Naš predstavnik u Futsalu ostvarili i treću pobedu u kvalifikacijama

futsaleri - Copyright FOTO: KMF Grad Loznica 2018

Futsaleri Loznice zabeležili su i treću pobedu na kvalifikacionom turniru Lige šampiona u Mostaru protiv švedskog Erebra 6:3 i izborili plasman u elitno takmičenje.

Lozničanima je i bod u poslednjem kolu protiv švedskog šampiona bio dovoljan za plasman u elitu.

Ali KMF Grad-Loznica 2018. trijumfalno je završio ovaj turnir, trećom pobedom iz toliko mečeva.

Odlično je šampion Srbije krenuo i poveo u trećem minutu golom Rosića. Ipak, Šveđani su odgovorili samo tri minuta kasnije, a pogodak je postigao Rodriges. Ipak, do poluvremena Lozničani uspevaju da dođu ponovo u vođstvo preko Avramovića u 16. minutu.

Praktično je sve bilo gotovo na početku drugog poluvremena. Kocić u 21. i Avramović ponovo u 23. minutu doneli su veliku prednost – 4:1. Ipak, Šveđani dodaju element drame u poslednju četvrtinu utakmice. U 29. minutu ponovo Rodriges trese mrežu, a samo dva minuta kasnije isti igrač postiže het-trik za 4:3.

Međutim, nije on jedini koji je došao do het-trika. To je uspeo Avramović u 36. minutu za 5:3, a konačan rezultat 6:3 postavio je Dudu u 39. minutu.