Everton odoleo Mitroviću: Bez golova u Londonu!

29.10.2022

19:19

0

Srpski napadač imao nekoliko zrelih šansi, ali Pikfordova mreža ostala netaknuta

Aleksandar Mitrović - Copyright AP/Zac Goodwin/PA via

Fudbaleri Fulama predvođeni Aleksandrom Mitrovićem igrali su samo 0:0 protiv Evertona u 13. kolu Premijer lige.

Domaćini su tokom čitavog meča imali incijativu, stvarali šanse, čak je nekoliko imao i srpski napadač, ali posle 90. minuta Pikfordova mreža je ostala netaknuta.

U prvom delu najbolju šansu je propustio Vilijan, koji je napravio sjajan solo prodor u devetom minutu, međutim Pikford je sjajno intervenisao.

U nastavku meča bukvalno se igrala viktorija pred golom Evertona, ali Mitrović i drugovi nisu imali stigli do trijumfa.

Posle ovog remija, Fulam je sedmi sa 19 bodova, dok je Everton na 12. poziciji sa 14 osvojenih poena.