Mijatović heroj Zvezde! Crveno-beli klinci nadoknadili ''minus dva'', u revanšu imaju velike šanse! (VIDEO)

25.10.2022

18:31

0

Kakav povratak ekipe Zorana Rendulića!

jovan mijatović - Copyright FK Crvena zvezda

Omladinci Crvene zvezde večeras su u prvom meču drugog kola Lige šampiona za igrače do 19 godina, remizirali sa ekipom holandskog AZ Alkmara, 2:2.

Crveno-beli su u ovom meču pokazali potpuno različita lica. Nakon prvih 45 minuta gubili su sa 2:0, što je bilo za zabrinutost. Domaćin je poveo već u devetom minutu golom Ernesta Pokua, a dvadeset minuta kasnije, prednost je udvostručio Džejden Adai.

FK Crvena zvezda

Ali, u nastavku je usledilo buđenje Zvezde.

Nakon samo samo tri minuta igre u drugom poluvremenu, Jovan Mijatović je na asistenciju Luke Stojsavljevića smanjio na 2:1.

Tako je bilo sve do 83. minuta, a Mijatović je asistencijom izrastao u pravog heroja crveno-belih. Ovog puta, za 2:2, precizan je bio Aleksej Vukićević