Zvezdina deca idu dalje! Dvostruka pobeda za plasman u narednu fazu Lige šampiona! (GALERIJA)

05.10.2022

16:18

0

Omladinci crveno-belih savladali Omoniju na Kipru sa 2:1

fkcz omladinici7 - Copyright crvenazvezdafk.com

Neka ovo bude uvertira u uspeh seniora sutra uveče u duelu sa Ferencvaorošem!

Omladinska selekcija Crvene zvezde savladala je Omoniju na gostujućem terenu sa 2:1 i tako obezbedila plasman u narednu rundu Lige šampiona za mlade.

Iako su imali pozitivan rezultat iz Beograda (1:0), puleni Zorana Rendulića su pružili još jednu sjajnu partiju i golovima Alekseja Vukičevića u 18. i Luke Stojsavljevića u 44. minutu obezbedili dvomeč sa AZ Alkmarom.

Jeidni gol za domaći tim postigao je Neofitu u 51. minutu, ali plasman crveno-belih u narednu rundu elitnog takmičenja nije se dovodio u pitanje.

Pored toga što bi ovaj rezultat mogao pozitivno da utiče na sebiorski tim koji u četvrtak igra duel Lige Evrope sa Ferencvarošem, za omladince je značajan jer u pobedničkom ritmu dočekujku večiti derbi sa Partizanom, koji je na programu u nedelju od 11.00.