Sastali se Srbi i Bugari, pa usledio potop: Kiša prekinula fudbalsku utakmicu!

20:03

0

A uz orliće Krstajić i Ilić

fudbaleri Srbije U21 - Copyright fss.rs

Prijateljska fudbalska utakmica mladih selekcija Srbije i Bugarske prekinuta je u Sofiji nakon prvog poluvremena pri rezultatu 1:1. Uzrok ovakve odluke glavnog srbitra meča bili su vremenski uslovi za igru, koji nisu ogrovarali igračima oba tima.

Nakon konsultacija sa sudijom, odlučeno je da se meč prekine zbog obilnih padavina.

Srbija je povela golom Petra Ratkova u šestom minutu, a izjednačio je Emil Cenov u 36. minutu, a utakmici su prisustvovali bivši selektor Srbije, a sada glavni trener Bugarske Mladen Krstajić i trener fudbalskog kluba CSKA iz Sofije, Saša Ilić.

fss.rs

Prvo poluvreme je okončano bez pobednika, rezultatom 1:1, ali je sudija ipak rešio da svira kraj, jer je rizik od povreda, u takcim uslovima, bio znatno veći.

BUGARSKA: Slavkov, Boev, Hristov, Stefanov, Cenov, Aleksandrov, Stankov, Stojčev, Tasev, Smolenski, Stojanov.

SRBIJA: F. Stanković, Rogan, M. Ilić, Obradović, Lazić, Miletić, Petković, Lučić, Miladinović, Pantović, Ratkov.