Šteta: Mitrogol ponovo strelac, ali Arsenal stigao do čitavog plena!

18:46

0

Tobdžije slavile protiv Fulama sa 2:1

fulam - Copyright tanjug(AP Photo/Alberto Pežali)

Aleksandar Mitrović ponovo je postigao pogodak, ali ni to nije bilo dovoljno da se slavi protiv Arsenala.

Tobdžije su stigle do pobede sa 2:1 posle preokreta, iako su gosti golom srpskog reprezentativca poveli u 56. minutu.

Mitrović je oduzeo loptu neopreznom Gabrijelu i maestralno iz prve savladao Ramsdejla.

To je dodatno pojačalo htenje Artetinog tima, koji počinje sa još jačim napadima.

Ubrzo se isplaćuje, pošto je u 64. minutu Martin Edegor bio strelac na asistenciju Sake, mada uz mnogo sreće zbog odbitka.

Napadač Fulama je pokušao glavom posle kornera, ali je Ramsdejl dobro odbranio, da bi potom Leno u nekoliko navrata spasao svoj tim posle dobrih napada domaćih.

Ipak, u 86. minutu nemački čuvar mreže je postao tragičar – izleteo je loše na jedan korner, a lopta je u gužvi završila pred Gabrijelom, koji ju je ćušnuo u mrežu i iskupio se za kiks kod gola Mitrovića.