Jokanovićevi Moskovljani se ponovo kockali: Jedva sačuvali bod u finišu

15:28

0

Nižnji je opasno pretio

profimedia-0708340959 - Copyright Profimedia

Fudbaleri Dinama iz Moskve, koje sa klupe predvodi srpski trener Slaviša Jokanović, ispustili su prednost od 2:0 protiv Nižnjeg Novgoroda.

Moskovljani su u polju ostali sa devetoricom, pa su na kraju jedva izborili bod sa igračem manje.

Na poluvremenu Dinamo je vodio sa 2:0, preko Fomine, koji je u 17. minutu bio precizan iz penala  i Tjukavina u 29. minutu.

A potom, početkom drugog dela, Kalinski je sa bele tačke smanjio zaostatak, a dva brza žuta kartona Fernandesa, "kumovala" su golu Stotskog u 71. minutu.

Do kraja meča Nižnji je nizao prilike, pa su mogli i do potpunog preokreta, ali je ostalo nerešeno.

Tako se Dinamo sada nalazi na četvrtom mestu Ruske premijer lige sa tri pobede i četiri remija, ali bez poraza.