Vlahović bacio Torino u trans! Srbin sa dva gola ulepšao debi Filipa Kostića u Juventusu! (VIDEO)

15.08.2022

20:48

0

Mladi napadač dvostruki strelac, u pobedi protiv Sasuola zablistao i Anhel di Marija

Dušan Vlahović - Copyright Profimedia

Srpski napadač Dušan Vlahović već je krenuo da trese mreže u Seriji A. Mladi centarfor Juventusa sa dva gola protiv Sasoula (3:0) već na startu nove sezone Serije A nagovestio da će ovo biti njegova godina!

Ono što sve na "Alijanc" stadiona dodatno raduje jeste partija najzvučnijeg pojačanja "stare dame" ovog leta Anhela di Marije, koji je vodećim golom i asistencijom za Vlahovića pokazao da će biti ogromno pojačanje u timu Maksa Alegrija.

Dobro su izabranici Masimilijana Alegrija otvorili meč i do vođstva došli već u 26. minutu. Aleks Sandro je probio po levoj strani, a potom uputio centaršut na drugu stativu gde se našao Di Marija, koji je odlično zahvatio loptu i uspeo da od zemlje lobuje golmana Andreu Konsiljija.

Delovalo je da će se na pauzu otići sa samo jednim postignutim pogotkom, ali Dušan Vlahović se pobrinuo da ne bude tako. Marko Ferari je bio neoprezan u svom šesnaestercu i sudija je pokazao na belu tačku. Odgovornost je preuzeo pomenuti srpski napadač i rutinski poslao loptu u mrežu

Uprkos tome što je Sasuolo s vremena na vreme pokazivao zube, pa čak pokušao i da ujede, Juventus je vrlo brzo došao i do trećeg pogotka. Igrao se 51. minut kada je strelac prvog gola, Di Marija uposlio Vlahovića, a ovaj šutira sa zemlje i ponovo postiiže pogodak za konačnih 3:0.

Treba napomenuti i to da je takođe srpski reprezentativac Filip Kostić upisao debi u dresu Juventusa pošto je u 61. minutu zamenio Huana Kvadrada.