Čukarički izbegao poraz u Kragujevcu! Lučić doneo bod Brđanima!

17:26

0

Spuštena je zavesa na 6. kolu Superlige Srbije

20220804npLucic1 - Copyright MN Press

Zavesa na šesto kolo Superlige Srbije spuštena je remijem u Kragujevcu, gde su domaći Radnički i Čukarički igrali 1:1.

Nije sjajno meč počeo po domaće, s obzirom na to da se kapiten i najbolji igrač ekipe Marko Mirić povredio i napustio igru već u 11. minutu, kada je zamenio Damjan Krajišnik.

Ipak, samo deset minuta kasnije stigli su do vođstva. Upravo je Krajišnik probio i ubacio loptu sa desne strane, a na nju je natrčao Dušan Stoiljković i sproveo je u mrežu.

Na izjednačujući pogodak se čekalo sve do 76. minuta, kada je pozajmljeni fudbaler Crvene zvezde Vladimir Lučić na sjajan način sebi našao prostor za udarac i odlično šutirao, pa tako doneo bod svom timu.

U narednom kolu Kragujevčani gostuju Javoru u Ivanjici, dok će Čukarički biti slobodan jer je meč protiv Crvene zvezde odložen.