Partizan pao iz prekida! AEK kaznio neodlučnost Stevanovića, Tomović asistent! (VIDEO)

17:08

0

Crno-beli olako ispustili prednost na Kipru

Screenshot 2022-08-04 at 19.05.23 - Copyright Printscreen/Arena sport

Prelako je Partizan ispustio prednost na Kipru. Crno-beli protiv AEK-a u Larnaki igraju prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, posle prvog poluvremena rezultat je 1:1, ali imaju i te kako za čime da žale izabranici Ilije Stolice.

Sjajno je Valjak otvorio meč. Posle nekoliko prilika, u 18. minutu Menig je krunisao nesebičnu asistenciju Rikarda, a stečenu prednost beogradski tim je prokockao posle prekida.

Izveli su domaći u 34. minutu korner sa desne strane, Stevanović je krenuo na loptu pa se vratio na gol liniju, na drugoj stativi je Nenad Tomović nadskočio Filipovića i asistirao Kabezaliju koji je vratio duel u egal.