"Serbio artiljero" nastavlja da pogađa u Americi: Još dva komada Dejana Joveljića, drugi gol je prava majstorija (VIDEO)

14.07.2022

05:25

0

Mladi reprezentativac Srbije igra u sjajnoj formi ovog leta

joveljic3 - Copyright Tanjug/AP

Bivši fudbaler Crvene Zvezde, 23-godišnji Dejan Joveljić nastavio je svoj golgeterski niz u američkoj MLS ligi.

On je u dresu LA Galaksija sinoć postigao dva gola, ali je njegov tim pretrpeo još jedan poraz odigravši pred svojim navijačima 2:3 protiv San Hozea.

Ekipa iz Los Anđelesa gubila je posle 40 minuta igre sa 0:3, pa je naknadno buđenje ostatka tima i odlična realizacija u 48. i 88. minutu srpskog centarfora samo ublažila težak poraz u najavi.

Joveljić je došao do svog osmog gola u prvenstvu, dok se LA Galaksi posle 20 utakmica nalazi na 12. mestu u svojoj diviziji i sa ovakvom formom će teško doći do plej-ofa.