Pazarci se ne predaju! Posle drakonske kazne upisali važne bodove u borbi za opstanak!

19:27

0

U narednom kolu protiv Radnika, ali kod kuće

Navijači Novog Pazara - Copyright MN Press

Burna je bila ova nedelja za Novi Pazar pošto ih je Fudbalski savez Srbije drakonski kaznio. Oni su uzvratili saopštenjem, a danas su nastavili borbu za opstanak. U 5. kolu plej-auta Superlige ekipa Tomislava Sivića je pobedila Metalac kao gost i to sa 3:0.

Tako su sada na 12. mestu, van zone ispadanja, a ovo im je četvrta pobeda u poslednjih pet kola. Ipak, ništa nije gotovo. Pazarci sada imaju isto bodova kao i Spartak koji je ispod crte, ali Subotičani imaju i meč manje.

Milanovčani su i dalje na poslednjem mestu na tabeli.

Gosti su poveli u 23. minutu golom Stefana Dimića efektnim golom i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Zatim je u 56. minutu Mustafa Mujezinović pogodio levi ćošak, a konačan rezultat na deset minuta do kraja postavio je Ibrahim Mustafa koji je na pozajmici iz Crvene zvezda.

U narednom kolu Pazarci će biti domaćin Radniku, a Metalac ekipi Mladosti.