Kakva majstorija Matića! Menadžer ga se odrekao, a sjajnom asistencijom Ronaldu najavio oproštaj od navijača (VIDEO)

20:40

0

Junajted i Čelsi na kraju podelili bodove

Nemanja Matić - Copyright Tanjug/AP

Jedan od većih fudbalskih derbija večeras se igrao na stadionu Old Traford, a svog predstavnika ima i Srbije. Mančesterr junajted i Čelsi, nakon 90 minuta igre, podelili su bodove, 1:1 (0:0).

Nemanja Matić, koji je najsjajnije dane i tri titule osvojio sa ekipom Čelsija, večeras nosi dres Mančester junajteda i sitno broji do odlaska iz kluba.

Međutim, večeras je pokazao da nije za odbacivanje, te da je veliki majstor za odlučujuće utakmice i poteze.

U 62. minutu, srpski vezista je preskočio odbranu domaćina, te uposlio Kristijana Ronalda na krilu, a ovaj bez veći problema matirao čuvara mreže Čelsija.

Samo dva minuta pre toga, Alonso je goste doveo u vođstvo.

Junajted, koji opšte poznato i nema baš najsjajniju sezonu, do kraja meča imao je još jedan opasan pokušaj po gol rivala. Međutim, stekao se utisak da je Čelsi večeras mogao do tri boda. Nizale su se priliek na obe strane, ali nedovoljno opasne kako bi se ugrozili golmani.

Nemanja Matić je teren napustio u 79. minutu, a do kraja meča, ništa se konkretnije nije dogodilo.